DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Cummins Inc. Doradca Serwisu in Modlniczka, Poland

Doradca Serwisu

Description

  • Dokumentuje informacje o zapytaniach klientów w odpowiednich systemach firmy Cummins.

  • Zapewnia szybką pomoc klientom różnymi kanałami.

  • Rozwiązuje nierutynowe problemy klientów dzięki zrozumieniu procesów, systemów i praktyk Cummins.

  • Eskaluje skomplikowane problemy, zapewniając dokumentację w procesie.

Qualifications

  • Zorientowanie na działanie

  • Umiejętność nawiązywania współpracy.

  • Zorientowanie na klienta - Buduje silne relacje z klientami i realizuje rozwiązania zorientowane na klienta.

  • Kierowanie zadaniami - kieruje i deleguje zadania.

  • Komunikatywność w języku angielskim

Edukacja, doświadczenie

  • Wymagany jest dyplom ukończenia wyższej szkoły zawodowej, uniwersytetu lub kierunkowe wykształcenie techniczne lub podobne.

  • Preferowane odpowiednie doświadczenie zawodowe (techniczne)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • Dodatek urlopowy

  • Plany emerytalne z Essaliens

  • Ubezp. na życie Generali

Job SERVICE

Primary Location Poland-Malopolskie-Kraków-Poland, Modlniczka, Krakow Rebuild Centre

Job Type Experienced - Exempt / Office

Recruitment Job Type Office

Job Posting May 17, 2024, 7:47:05 AM

Unposting Date Ongoing

Organization Distribution Business

Role Category Hybrid - Potential for Partial Remote

Relocation Package Ineligible

Req ID: 2400048S